Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Jaké auto v budoucnu místo C5 ?
jruze
04.10.2015 17:33 - Re: Jaké auto v budoucnu místo C5 ?
U??vate?
Delict napsal(a):
aky kufor je, taky sa vyuzije kedysi sme sa spratali cela family do š110 deluxe , potom do favoritky, neskôr aj do fiata tipo aj do oplov..az P406tiek.. dobre poslúžili aj BXá ,xantuše, xmo, c5 a bude slúži aj C6
Kufor to má pomerne rozmerný, ešte sa mi nestalo že nieje kam niečo strči. lounge pack nemám, takze aj sedačky sklopím.

Pravda, nepresahujem v tom chladničku, kuchynskú linku, umyváčku riadu a práčku..ale na to tu mám iné autá.
Som viac menej odporca kombi, lebo aj ked je to dlhšie..nieje to o moc vyššie ani širšie.. čo sa mi nevleze do hatchbacku C5, to sa mi nevojde ani do brejku, zbytočne vláči so sebou 100kg navyše a platit ich v spotrebe/ dynamike


To je velkej omyl - rozdíl break a limuzína je 10cm dole a 50cm nahoře (od oka) no už vidím jak odvezeš v limuzíně bojler,sporák a automatickou pračku najednou a zavřeš 5.dveře A nevím jaký má C6 kufr ale jsem přesvědčenej že dva plasáky nasebe nedáš(alespoň u CX ne a zůstalo zhruba 25cm volné místo nad plasákem a tam by šlo dát jen tašky a ty zase zákazníci nedali z ruky páč tam měli doklady,prachy nebo nevím co) - to jen z dřívější zkušenosti - byla to v podstatě plechová krabice na prdeli litrově velká ale nepraktická.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator