Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: LPG a C5
Stirius
29.09.2015 11:36 - Re: LPG a C5
99
No, tak jsem to hodili do servisu a mám to zpět. Týpek ve FM mi pořešil pár věcí, ale co se týká plynu, tak to může být ještě problém.

Dle diag jsem měl Antipollution rozsvícený kvůli katalyzátorům. Nastavení adaptace bylo rozjeté, tak to zresetoval. Ujel jsem asi 150 kiláků na plyn, pak došel, nabral jsem znova plný a potom po pár desítkách km opět antipollution. Tak přemýšlím, jestli by pomohlo, co říkal servisák z Fedoru, ale případně mě opravte. Podmínkou je, že nastavení plynu se bere z nastavení benzínu, což mi tehdy říkal. Ale jak je to s nastavením plynu, pokud zresetuju benzín a plyn se nezresetuje nastavení? Zůstane blbě? Tzn...

1. Zresetovat benzín
2. Jet na benzín na zresetování nastavení plynu, který si bere hodnoty z nastavení benzínu
3. Zresetovat nastavení plynu

Může to pomoct? Jestli jsem to dobře pochopil, dle Fedora ano. Otázka, jestli to takto fakt blbne dle mé hypotézy?

Ale co se chcípání týče, tak stejně po nastartování už mi to jednou zase skoro totál chcíplo, furt to není ok. A taky jsem třeba otočil klíčkem a prd. Otočil podruhé, prd. Ani cvak. Až potřetí nastartovalo...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator