Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: C5 a dovolená
HELLMUT
28.09.2015 20:36 - Re: C5 a dovolená
U??vate?
No mě Chorvatsko taky nenadchlo.Ale ne kvůli kamenům,ale že nevím o moc místech kde by člověk byl u moře a neměl okolo sebe domy,chodníky,silnice a nebo je naproti vidět ostrov.Takže je člověk jak u jezera a ne u moře.Prostě ve směs to jsou skoro vždy městské pláže. Já mám rád tu iluzi ostrova nebo dlouhého otevřeného pobřeží. Našel jsem tam jedno místo kde jsem byl nadšený ale tam je to teda opravdu Big fucking rocks. .link.
Sice taky preferuji písek ale taky mi vadí chodit pomalu do moře.Nejraději skáču rovnou do hloubky a to v písku jde blbě...
Možná je ta preference daná tím co člověk viděl poprvé jako dítě. Já byl poprvé jako malý ve Warnemünde v DDR a dodnes po tom marně toužím.(žena tam se mnou nechce kvůli zimě ) Nebo teď dávali v TV Rujánu,slintal jsem jak bernardýn.
V Jugošce jsem byl až po návštěvě jiných různých pobřeží. Nebaví mě to tam,tedy až na ten Kamenjak.
Nejvíc se mi líbilo pobřeží Atlantiku :La Rochelle,Royan nebo pod Bordeaux Biaritz ,Holandsko taky super. Prostě kilometry dlouhá pláž,písečné duny a borovice . V Bulharsku jsem byl na Slunečném pobřeží,moc mě to neuchvátilo. Turecko taky nic moc ,to jsou prostě samé hotely,promenády a žádná romantická samota. Ve městě jsem celý rok,tak na dovolené ty baráky moc vidět nemusím...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator