Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Silentbloky ramen přední nápravy / C5 III
jruze
26.09.2015 18:41 - Re: Silentbloky ramen přední nápravy / C5 III
U??vate?
Ty lemforder co se ke mně dostaly byly zajisté ,,ORIGO" páč normálně jdou docela dost silou na lisu a tyto jen lehce(objednával jsem hlavně pro sebe tak jsem vzal 2x) jedny já a hned druhé Helmut - no teď už je nemají na skladě- asi moc prýma zásilka a nebyl jsem zřejmě jediný kdo s nimi měl problém(tento sklad je jeden z mála který reaguje na připomínky zákazníků(nebo i na zákazníky a recenze) a pokud je problém změní dodavatele(nebo alespoň nedodá stálím odběratelům a doporučí - dodá díl o kterém je přesvědčen že je OK.Mám i seznam dílů a ,,označení origo balení" odlišného značení - přebalování a rádoby origo dílů je bohužel dnešní trend - hlavně že levně nakoupí , nahodí cenu origo dílu a mnou si ruce jak vydělali.Problém s reklamací třeba v KELLY je že nechtějí uznat z důvodu že díl byl namontován(no a jak se dá poznat že díl nefunguje jak má? zaplatit i marnou movtáž-demontហto už je opravdu na soud.(a hlavně abys měl k tomu i fotodokumentaci.)

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator