Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Silentbloky ramen přední nápravy / C5 III
eisy811
25.09.2015 21:40 - Re: Silentbloky ramen přední nápravy / C5 III
Za?iato?n?k
Posta zo Slovenska? A jeje, ani nahodou. Tomu neverim. A osobne mam velmi zlu skusenost aj s DHL, ked obalku (sluzba stala okolo 200€) ten primitivny kurier nedorucil na pozadovanu adresu, a to prosim pekne, som nan cakal, no az sa vo mne vsetko obratilo hore nohami, ked zrazu na nete vidim, ze v info o zasielke sa objavilo "Dorucene". Tak tam ihned volam, ze co to ma znamenat, no, zevraj to overia a o hodinku mi zavolali spat, ze sa ospravedlnuju, ze mi to dorucia o den neskor, ze je problem s danym kurierom. Na druhy den sa vsak situacia opakovala, no to som uz v panike vytocil jejich cislo a spostil si hubu na nich, ze nech okamzite mi daju bud kontakt na kuriera (co odmietli), alebo nech mi povedia, kde sa nachadza, ze si to vysvetlim osobne. Taktiez nie, zevraj ho budu kontaktovat a ozvu sa. Tak sa aj stalo, s tym, ze som kuriera cakal na ceste, kde mi zasielku odovzdal. Takze som dva dni nemohol do prace, co som musel cakat na kuriera, ktory mal svoju pracu zjavne na haku, od vtedy som rapidne zmenil nazor na urcitu skupinu ludi, co prudia momentalne do europy.
Posta? Nie som blazon, Raz mi bol poslany balik, prvou triedou, poisteny. Zevraj doruceny. Ja som nemal nic. Slovenska posta, zevraj reklamacia. Vysledok? Balik z jejich strany doruceny.
Kde bola chyba?
Tunajsia posta sa trosku "sekla" a omylom to odovzdali voci podpisu vratnika vo vedlajsom objekte.
Mal by este niekto chut po takychto skusenostiach vyuzit medzinarodnej zasielky? Ja teda urcite nie.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator