Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Silentbloky ramen přední nápravy / C5 III
eisy811
25.09.2015 20:23 - Re: Silentbloky ramen přední nápravy / C5 III
Za?iato?n?k
Tak, uz mi to cvaka riadne. O vikende na to skusim pozriet. Normalne sa s tym hambim chodit ako to silno cvaka. Tie zvuka pri rozbiehani, ci brzdeni su fakt zazitok. Uz aj ked stojim a vytocim kolesa do plneho rejdu (napr. pri parkovani) a pohnem sa tak to cvaka ako svina ... Konecne som nasiel e-shop, kde sa daju zohnat tie silent bloky, len chcem na to pozriet, a snad uz bude zjavne, ktore su v prd3li. Nie, ja skusenejsim neodporujem (jumep, teba si naozaj cenim), avsak bojim, aby tam toho nebolo este viac. 2x300€ za to v Citroene naozaj nemienim dat, nie ze by som bol vo fin. tiesni, avsak za 600€, tak to zrovna mozem ist na Slovensko, kde si necham vymenit vsetky silentbloky na prednej naprave a este doma stravim prijemny vikend. Zajtra sem hodim video. Zdeseny som z toho, ze ako rychlo od takmer nepocutelneho cvakania to preslo az k takemu extremu. Na to som nebol zvyknuty.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator