Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Ventilátor topení / C5 I / II
j.rakosnik
22.09.2015 19:30 - Re: Ventilátor topení / C5 I / II
99
Zdravím,

a já bych měl také dotaz - nenašel jsem zde nikoho se stejným problémem a jeslti jsem přehlédl,tak pardon.
Před časem mi na C5 I začala blbnout teplota na straně řidiče, což jsem zjistil, že tady již zmíněnou vyšlochtanou klapkou, takže to chápu. Ale pak přestalo poslouchat ovládání síly proudu vzduchu - spíš to byly takové výpadky, ale nyní to už natvrdo nefunguje pár týdnů. Jde o to, že čelní panel svítí, reagují oba potenciometry na teplotu a teplota se na display mění a dokonce i je znát, když přiložím ruku k fukarům, že termostat poslouchá, různé přepínání na vnitřní okruh a volba ofukování nohou, skla atd, taky reaguje, ale vzduch vůbec neproudí a na ovladacim panelu když chci přidat výkon, tak toto jedine nereaguje ani vizualne - ani tam nenaskakuji dalsi urovne vykonu(neplní se ikona vetracku) - a tedy samozrejme stale nic nefouka...tak nevim, jestli může být nějaká částečná porucha panelu, nebo že by byl v háji motorek od větráku?

Moc díky za rady

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator