Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Co nového chystá Citroen
HELLMUT
18.09.2015 14:00 - Re: Co nového chystá Citroen
U??vate?
63zdenda napsal(a):
No dělnická třída má myslím dobrou hlavu, možnosti internetu také zná a dokonce ví, jak použít překladač.
Kdybys to četl pozorně, píšu že jsem línej, proto jsem čekal na někoho méně línějšího než jsem já, kdo to přeloží, ale že to budeš zrovna ty Páo, mne úplně dostalo, pro příště, pozorně číst, pak reagovat na mou inteligenci, jasný?





Jinak jak psal Luki, naprostý souhlas, hledají důvod, jak lidem zdělit, že hydropneumatické pérování mají na háku, proto hledají nesmyslné důvody viz pořizovací cena pružení na každé auto, nebo jak psal Jarda vymyšlené na C5 I.II, myslím, že to chtějí ukončit a hledají přesvědčivý argument, s kterým mohou na věřejnost, jenom aby mohli vyrábět tuctová auta, o které nebude tak velký zájem jako o naše houpačky a žehličky v jednom.


Nojo ,zase tady bude chat. Já jsem cítil možnost si rýpnout že ti to tam hodím a ono se mi to takhle vrátí...
Hold jsem ještě nladej nezkušenej kluk

Jinak k tématu,já teda do toho nemám co mluvit nebo jsem jen fanoušek tohoto systému a jinak ničemu nerozumím a vše si nechávám dělat.Ale podle mého je to banda blbců to takhle pohřbít.
Můžou vymyslet sebelepší měkké , plyšové a nevím jaké další tlumiče,můžou být třeba tak dobrý, že by jsme to ani nepoznali.Ale co když tam pak někdo hodí do kufru 300 kg nákladu ? Bude táhnout zadek po asfaltu. Nebo jede na chatu po polní cestě,tak si přizvedne. Jejich plyšové tlumiče ?Ehhhmmm?
To žádná jiná konkurence nenabízí (když pominu drahé vzduchové Němce)
To by se dalo tak krásně propagovat v reklamách.
Takových možností to lidem prát do hlavy jak je to skvělá věc...
Přitom se starým DS jim to šlo dobře. Fantomas,každá detektivka atd...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator