Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Silentbloky ramen přední nápravy / C5 III
eisy811
09.09.2015 21:32 - Re: Silentbloky ramen přední nápravy / C5 III
Za?iato?n?k
Takze pokracovanie:
Dnes mi prisli tie objednane silentbloky: .link.
Blbo som objednal, lebo su to tie horne... Nie ten spodny.
Co je horsie, tak dnes som mal konecne moznost zhodit koleso a na oko sa zda byt vsetko v poriadku. Cakal som, ze podla tych zvukov ake to vydava pri tom rozbiehani, ci pribrzdeni to bude niekde az obite, no nikde nic. Proste to pri rozbiehani, ci pribrzdeni vzdy cvakne (rozbieham sa - cvakne na oboch stranach, pribrzdim - cvakne na oboch stranach). Skusal som pacit za tie silentbloky, no rozlisit ktory je vadny sa neda. akurat ako je ulozenie org. cislo 3523 AZ, tak tam sa mi zda byt vola vacsia,alebo su tie silentbloky maksie, nakolko aj ked uchopim to rameno, tak vidno ako pracuju (3523 AZ) a to bez vacsej namahy, avsak nemam skusenosti, tak tazko odhadnut ci to tak ma byt, ci nie. No ked s tym ramenom sa snazim lomcovat, tak inde tie silentbloky sa asi ani nehnu...
Pridam aj nejake foto. Na lavej strane to mam od oleja, lebo mi tam strelila trubka klimatizacie, na pravej strane som objavil netesnost na vicku prevodovky, docela dost to tam je ochcane, budem musiet pretesnit...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator