Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Silentbloky ramen přední nápravy / C5 III
eisy811
07.09.2015 14:12 - Re: Silentbloky ramen přední nápravy / C5 III
Za?iato?n?k
Ahojte vsetci.
Mam problem
Minuly tyzden bolo auto na zdvihaku, lebo som pocul od podvozku pazvuky. Stalo sa mi, ze mi na mokrej ceste a v stupani presmyklo lave koleso, no a poviem vam, ze to vydalo z tej napravy riadne rany... Znepokojilo ma to, no na druhej strane som si povedal, ze je to uplne ina naprava nez som doteraz mal, je dost tazka (ten brzdovy kotuc snad vazi 7 kilo???). Zial, na ten zdvihak som sa dostal len "protekcne", nakolko som mal naponahlo a mechanik koli mne musel ho uvolnit a to mal skutocne hodne prace. Skusali sme kolesom rozne skubat, tocit volantom, no ziadne pazvuky vtedy neboli, akurat mi potom povedal, ze to moze robit "ten zadny silentblok", ale to uz bolo auto z garaze vonku.
No a teraz k veci. Ak prudsie pridam, ozve sa rana. Zrovna tak, ak idem a pribrzdim. Proste ako by tam daco cvaklo, uz docela hlasno... Po nerovnostiach je to ticho, teda, pokial neni velky hrbol, ci diera. Co sa tyka riadenia, tak to mozem uplne s istotou vylucit. Osobne mi to pride asi ako keby bol naozaj daky silentblok poskodeny a pri tom pridani, ci brzdeni stredny srob narazil o bok, hranu. Je to nieco dole. Ma niekto skusenost? Kurna, mam najazdene 75 000... Ked si spomeniem, ze tu za vymenu zadneho loziska na octavii (obyc, nie 4x4) som platil nieco cez 500€, tak ma oblieva studeny pot...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator