Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Chvilková ztráta výkonu (cukání)
jruze
22.08.2015 00:07 - Re: Chvilková ztráta výkonu (cukání)
U??vate?
Ladman napsal(a):
Tak po dohodě s martinrx oživuji toto vlákno. Poslední dobou se mi zhoršují oproti dřívějšku rozjezdy ihned po startu na studený motor. Dříve to nebylo tak markantní, stačilo dát jednou za půl roku plnou aditivovaného benzínu a byl pokoj. Před měsícem jsem při cestě na dovolenou vyjel několik nádrží s aditivovaným benzínem a zlepšení žádné. Zatím mi to teda ještě nikdy nechcíplo (oproti martinrx), ale ten motor se jakoby při rozjezdu začne dusit, reaguje až na hodně velké přidání plynu. Jakmile se trochu ohřeje, žádný problém není. Jako by to mělo nějakou souvislost se sytičem. Zajímavé je, že to dělá pouze jednou za den, např. ráno ano a odpoledne (i když auto třeba 8 hodin stálo) už ne.


Benzínům se vyhýbám páč jsou moc složité ale toto vypadá na čidlo teploty(bude dávat divné údaje) Benzíny jsou samé čidlo a je motor je daleko náchylnější na hodnoty - ropáček si zakouří a jede - benzín kucká jak já poránu

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator