Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Klimatizace nechladí
jruze
13.08.2015 18:59 - Re: Klimatizace nechladí
U??vate?
vasa napsal(a):
Ahoj, prošel jsem skoro celé téma, mám podobný problém jako Midge...

Klima mi funguje bezvadně, dokud není extrémní horko. Přibližně kolem 36, 37°C přestává chladit a skoro začíná topit, nebo možná jen vypne - těžko odhadnout, v tomto vedru je palubka rozpálená, že to bez klimy hned fouká teplé...

Klima je plněná letos v únoru, také náplň chladicího okruhu (fridex) je nová - vše v Radonicích.

Vnější teplota ukazuje věrohodná čísla (35-40°C), motor se nepřehřívá, ručka se pohybuje normálně plusmínus vodorovně (jak voda, tak olej). Saharu jsem nekontroloval, ale rychlost jízdy na klimu nemá vliv - je jedno zda poskakuju po městě, nebo jedu po dálnici. Dělá to jak hned po nastartování, tak po delší době jízdy. A dělá to jak na automat, tak manuál nastavený na MIN. Jak fungují čidla teploty/světla/vlhkosti zatím nevím, chystám se na diagnostiku... Ale podezírám některé z nich. Nebo možná zkusit "ufouknout" trochu náplně?

Nechce se mi věřit, že tyto teploty auto nezvládá a klima proto odpočívá (vypne) - vždy od toho ji tam mám, aby chladila, když je horko
Díky moc za tip či nasměrování.


Zastav se na diag a kouknem proč vypíná no budu asi až za 14. dní.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator