Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Klimatizace nechladí
vasa
13.08.2015 18:26 - Re: Klimatizace nechladí
Za?iato?n?k
Ahoj, prošel jsem skoro celé téma, mám podobný problém jako Midge...

Midge napsal(a):
... Když je velký vedro a popojíždím po městě, tak někdy přestane chladit. Když auto vychladne tak klima funguje (i když se mi zdá že by mohla chladit více). ...

Klima mi funguje bezvadně, dokud není extrémní horko. Přibližně kolem 36, 37°C přestává chladit a skoro začíná topit, nebo možná jen vypne - těžko odhadnout, v tomto vedru je palubka rozpálená, že to bez klimy hned fouká teplé...

Klima je plněná letos v únoru, také náplň chladicího okruhu (fridex) je nová - vše v Radonicích.

Vnější teplota ukazuje věrohodná čísla (35-40°C), motor se nepřehřívá, ručka se pohybuje normálně plusmínus vodorovně (jak voda, tak olej). Saharu jsem nekontroloval, ale rychlost jízdy na klimu nemá vliv - je jedno zda poskakuju po městě, nebo jedu po dálnici. Dělá to jak hned po nastartování, tak po delší době jízdy. A dělá to jak na automat, tak manuál nastavený na MIN. Jak fungují čidla teploty/světla/vlhkosti zatím nevím, chystám se na diagnostiku... Ale podezírám některé z nich. Nebo možná zkusit "ufouknout" trochu náplně?

Nechce se mi věřit, že tyto teploty auto nezvládá a klima proto odpočívá (vypne) - vždy od toho ji tam mám, aby chladila, když je horko
Díky moc za tip či nasměrování.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator