Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Koupě Citroenu C5
robo
12.08.2015 21:09 - Re: Koupě Citroenu C5
99
vendac napsal(a):
Potahy MAD jsou potahy šité přímo na míru. Taky o nich uvažuji. 😌 Ale ještě sháním nějaké info.

no info su nasledovne ak to zaujima aj viacerych :
1.su to drahe potahy, 2 predne sedadla vyjdu s prevedeni asi naj top - umela koza/alcantara aj 300Eur
2. ja mam antracitove - to je presne ako farba palubej dosky, a navyse mi perforovanie alcantary sedi s volantom - nahoda ale posobi to luxusne
3. su tam uz cez 2 roky, nic s nimi nebolo, teraz ked su 40tky vonku tak ta alcantara je prijemna, nie je rozpalena, v zime nie je studena
4. sedia jak origo, este nik neprisiel na to ze su to "iba potahy" .kazdy si myslel ze to mas v kozi ?
5. bezne okopanie od deti nehrozi, to sa proste neda vycistit z tych origo potahov
6. videl som taxikar co ma obcas veze ma RS design, ten je za polovicu
7. som ich nemontoval, spravila mi to tato firma, .link. ktora si to dala aj do referenci, toto su tesne po montazi, maju taky nasite klipy co pozaskakovali este sa vysponovali pod mojimi 100kg
8. minusy - nesmyka sa mi zadok, to je take zavodnicke, drzi to v zatackach, to ja nemusim, vzdy sa musim akosi napravit, prvotna cena, su hrube mozno 5mm, takze z vane sedacky uberu snad 1cm....
tu su tie stare foto tesne po montazi, aj to obsitie sa da vybrat, aj logo, toto je moje auto
.link.
.link.
.link.


a este aj ine prace na C5 priklady
.link.
neberte to ako reklamu ale ako moznost dopriat si slusne posedenie aj tych non exclusive vybavach

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator