Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: C5 a dovolená
jruze
09.08.2015 10:58 - Re: C5 a dovolená
U??vate?
63zdenda napsal(a):
Budeš se z té dovolené vracet, nebo si tam zřídíš pobočku, elektrikář to bude řídit v Radonicích a ty tam, já jenom že je to trochu z ruky, když budu chtít využít tvých služeb, jako že jo, tak abych si vzal dovolenou, koukám že diag a základní vybavení vezeš, tak asi pobočka nebo hlavní sídlo.
Jinak hezkou dovču, víc se věnuj rodině a bohaté úlovky.


No ten budu potřebovat i pro sebe(někde podtlak na turbu VT2 menší tlak) - takže je po stříbrném výfuku , jede až nad 2000ot , zasralo to FAP (žádná katastrofa- jede v pohodě) a mne nasralo. První de jsem se hned připekl,je tu vedro jak .... takže přes den to nejde a vešer už na to nevidím(z několika důvodů).Jinak sice druhé patro,ale v dosahu 50m 3x obchod(nikam nemusím courat)- nepodstatné , 2x hospoda 30m - podstatné!!!! od vody od 10m po 50m (v podstatě skočíš do vody přímo z hospod (možná u obsluha do moře ) (jen mne mrzí že jsem nevzal loď - to už by bylo vůbec nej - zkusím jestli se tu dá půjčit(ze sousedního baráku jí někomu půjčoval ale nevím jestli jen svím hostům. (a nechal jsem doma papíry , ale tady poliši nejsou a ty co měli půjčenou evidentně neměli také.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator