Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Testy C5 I, C5 II a C5 III
robo
06.08.2015 21:09 - Re: Testy C5 I, C5 II a C5 III
99
jruze napsal(a):
A ty myslíš že je to příznak citroenu? to je na všech a věř že jiné značky jsou na tom stejně a nebo hůř jak s elektronikou tak mechanikou - kde kdo pomlouvá citroeny a vůbec neví o čem je řeč.Já pomlouvám také ale myslím že něco o tom vím - jen mne mrzí že auto které se mi líbí tak dosrali ohledně výdrže některých dílů a i dost něco odflákli a spoustu dobře vymyšleného vypustili - jsou to třeba i detajli nenákladné věci nepochopil jsem proč. No trend je prostě snížit životnost vozu (příjde mi že jim vůbec nezáleží na lidech,ale jen na vlastní kapse) - přestalo platit ,,nᚠzákazník - nᚠpán"

to sa vam libi ta X7 ?
ked som mal c4 tak ma desne iritovalo ze v plnej vybave mu chybali nejake plastove klipy, odhlucnenie kapoty = filc, kryt motora zo spodu , guma utesnenia v nasavani vzduchu /kapota = blatnik v tom znaku, rozdielne brzdove dosticky vpredu /Bosch/ vzadu nejake shit co viedlo k zniceniu kotucov atd....
kedze tych C4 bolo snad cez 1 milion kusov vyrobenych tak suciastka za 1euro je "uspora" 1 milion Eur, a to uz su nejake prachy pre firmu v cervenych cislach takze sidili kde sa dalo ale asi to tak robia vsetci teraz

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator