Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Vstrekovace / C5 II 2.0i 16V
martinrx
03.08.2015 00:42 - Re: Vstrekovace / C5 II 2.0i 16V
99
Devilian napsal(a):
Servis,kde mam auto,diagnostiku robil. Po dotiahnuti auta a kontrolovani chyb im to ukazovalo asi vsetky chyby,ake sa daju najst (vstrekovace nemaju prud,skrtiaca klapka,nieco s casovanim ventilov,lambda a mnoho dalsich,bolo toho na 5 stran). Po vymazani chyb zostali uz len lambda a vstrekovace bez prudu. Lambda je tam davno, problem su tie vstrekovace. Spolupracuju aj s miestnym citroenom, zatial po 3 dnoch bez nejakeho posunu. Ja fakt neviem kde tu zozeniem cloveka co to dokaze diagnostikovat. Okrem toho som od rana do vecera v praci a mam 3 mesacneho syna. No nic, aspon dam teda vymenit ten motor, a budem sa modlit, ze pri vymene najde vyhorene,alebo odpojene droty... Trochu zacinam lutovat,ze som nekupil skodovku. Tu diagnostikuju asi vsetci bez problemov.

Toto není otázka Citroen či škoda nebo toyota. Toto je běžný problém, který jsem viděl řešit i u Oktávkek a mě samotnému chtěli kdysi na Passatu měnit řídící jednotku, jelikož auto se samo vypínalo. Na můj názer, že řídící jednotka není brambora aby shnila jen krčili ramenama. vystřídal jsem tři servisy než se přišlo na to že za všechno mohl jen jeden prodřený drátek.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator