Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Příjem GPS uvnitř auta s pokovenými skly
alx
02.08.2015 10:09 - Re: Příjem GPS uvnitř auta s pokovenými skly
Administr?tor
Kdo jeste porad honite signal GPS v aute s pokovenymi skly (ja mam treba vsechny), tak zde je reseni: .link.
Psal jsem o tom jiz vyse, ale cena byla silena a nemel jsem to vyzkousene, toto vychazi na necelych 600 i s postovnym.
Tuto sestavu jsem si objednal a mam ji jiz v aute odzkousenou, rozdil v sile signalu a tim i poctu prijimanych satelitu je markantni.
Osobne mam vnejsi prijimaci antenu umistenou v zadnim plastovem kridle nad patymi dvermi, vedle brzdoveho svetla. A vysilaci antenu mam umistenou pomoci magnetu zespoda na strope pod calounenim. Napajeni je resene USB konektorem, takze se da natahnout k jakekoliv 12V zasuvce a pouzit USB nabijecku na telefon. Ja mam dodatecne umistenou dvojitou 12V zasuvku i se zabudovanymi dvemi USB konektory v bocni prihradce kufru. Nepamatuju si uz kde ji mam zapojenou, ale vypina se po 1 minute pri uspani auta, tedy standartne tak, jako zasuvka pod radiem apod.

Snad to nekomu pomuze.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator