Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: dojmy z STK
toskey
30.07.2015 21:15 - Re: dojmy z STK
99
Nedávno jsem dělal technickou v Boleslavi u Kosmonos a měl jsem to pěkně přísný... Nejdřív emise: přijde technik šáhne k vejfuku a říká mám špinavou ruku to nemusím měřit to je špatnej filtr, nás učili na školení,že musíme mít čistou ruku. Já říkám no tak to teda zmerte, mám najeto 155tkm a jezdím dálnice a poslední technická bez problému. Tak to ted neochotně dal na měřák a samozřejmě to bylo v pohodě a stejně k tomu dodal,že v Německu bych neprošel. Nevím jestli tak machroval ,nebo čekal,že mu nabídnu náky drobný. Pak technická to kontroloval jinej uplne vsechno svetla,kontrolky,troubení,sterace,ostrikovani svetel- a ejhle pane ridici jak to se vam neostrikuji xenony- to ma te vaznou zavadu -B, pak jsme prosli do konce a vsechno v poradku nakonec ze jsem mel vse v naprostym v porádku - novou lekarnicku,pojistky,zarovky a podvozek v dobrym stavu,že mi teda odpustí ty ostrikovace, kdyz si se je co nejdriv opravim. Je zajimavy ,že kazdy den potkavam takový rozpadly nebezpecny hulici jebky na silnici a já s autem v zachovalym udrzovanem stavu, tak skoro neprojdu technickou...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator