Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Frekvence výměny čepů / C5 III
roman-jc
30.07.2015 06:23 - Re: Frekvence výměny čepů / C5 III
Za?iato?n?k
ja mam najeto 170 000km, zatím v záruce 1X zadní pístnice začala sáknout, před 2 měsíci výměna obou předních pístnic,(začaly lehce sáknout)jinak drobnosti, nemůžu si vůbec stěžovat , přední náprava je konstrukčně velmi povedená i po těch kilometrech bez vůlí, motoricky bez chyby, převodovka super, nevim na co si tu stěžujete, kupte si koktávku a uvidíte, tohle jsou proti tomu zanedbatelé závady, myslím, že každá značka má své závady, stačí se podívat na fóra ostatních klubů a myslí, že budete rádi, že máte C5 III,Buď si kupuji citroen protože k této značce mám nějaký vztah a jsem schopen přehlédnou i ty nějaké závady, nebo si auto kupuji,jen pro to, že v této výbavě a třídě o proti jiným vychází auto podstatně levněji, pak není potřeba nadávat,že nestojí za nic, Měl jsem od XA po C5II.Pokud tomu dáte aspoň základní údržbu,tak jsem s nimi neměl nikdy žádný problém, Třeba mě tady za to budete pranýřovat, ale kupovat ojeté auto a neprojet se sním,máte možnost zjistit podle vin i kolik má fyzicky najeto, Myslím že to je národní sport u nás i venku stáčet tacho, Dnes značkové servisy vidí i do zahraničí a můžou vám zjistit kolik vůz měl při poslední opravě,

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator