Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Elektrické otevírání pátých dveří / C5 III
bluedream
28.07.2015 10:22 - problem zadni elektricke vyklopne dvere kufru Citroën C5 III 1.6 HDi 16V 110k FAP (80kW) Tourer
99
Ahoj mam problem se zadnima dverma od kufru(eletrika)vse funglovalo jak ma az do lehke nehodu a nabourani 5 vyklopnych dveri,od te doby jedou dolu a cca 30 cm pred zavrerim se zastavi jako kdyby byla prekazka,ale nic nebranidvere jsou po vymene nove,byl jsem i na diagnostice v citroenu nicmyslel jsem ze se musi nakodovat jednotka na nejaky zakladni nastaveni,kdyz byl motor a dvere komplet odstrojeny a odpojeny pri vymene.Jinak zkousel jsem od znameho vymenit,jak zamek ve dverich,tak zamek na kastly,cely ovladaci motor,jedine co nikdo nemel tak pisty s lanky a ty cidla po stranach.V citroenu rikali,ze ty cidla jsou v poradku a kdyz vypojim cely mechanismu z lanek tak to dela motor uplne stejne,jede a pak se kus vrati,prijde mi jak chyba nekde v eletrice,mate nekdo nejaky napad?nebo ma to jeste nekde nejake cidla?diky moc

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator