Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Frekvence výměny čepů / C5 III
jruze
26.07.2015 11:58 - Re: Frekvence výměny čepů / C5 III
U??vate?
sgt napsal(a):
@robo: ze mas problem s podvozkom zistis klasicky, pocujes buchanie ked vymeties nejaku dieru. Potom je uz len problem najst, co to bucha A ako pise jumep, fakt mi to pripada ze menis vzdy len jeden vadny diel, ostatne pri tej naprave drzi pevne. Ked mi pridu diely vymenim ich a uvidim ci vsetko zmizne
Inak ja som nikdy nemal problemy so zle zjazdenymi gumami, pri sezonnom prezuti aj v priebehu roka si kontrolujem drazky sublerou, aby som vedel ci je v poriadku tlak v pneu a tak si viem aj priblizne overit aj stav geometrie.

Ked sa tu uz basni o tych "vysokych" cenach, tak vypisem tie bezne menene co sa tu spominaju (Kč/€)
- predna tycka stabilizatora: 500/18
- zadna tycka stabilizatora: 300/11
- cap riadenia: 500/18
- zadny silent prednej napravy: 800/30
- ostatne male siletnty: cca 200/7

Ak som len tak zbezne pozrel ceny C5I/II, tak je to drahsie o cca 30%


Úsměvné - už několik lidí zde měnily vymlácené čepy(jak spodní tak horní) prosím kolik stojí? - jen za tyto čepy je repas celé nápravy C5 I a II a to nemluvím o ceně za práci , o problémech pístnice atd...

Uvádím u obou ceny ve zn.servisu a nejčastější díly na repas př.nápravy - jestli jsem na něco zapoměl,nebo uvedl chybné údaje tak se omlouvám. - jen pro upřesnění ceny.Samozřejmě ceny se sníží druhoškou,ale to u obou.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator