Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: C5 a dovolená
HELLMUT
26.07.2015 11:16 - Re: C5 a dovolená
U??vate?
Já jsem v Itálii kousek od Pisa.
Zatím jsem potkal 1x C5 1 - Holanďan, 2x C5 2 Rakušan a Francouz.
A 1x X7 Ital, to byla legrace. Jsem tady s tou kamarádkou co má Audi. Jeli jsme za ní k moři, moje auto řídil švagr (já lehce pod vlivem a ještě unavený z cesty ) Švagr se držel za kamarádkou co má to stříbrný Audi,my neznali cestu. No a najednou švagr zjistil, že se nedrží té kamarádky ale stříbrný X7
Já jediný věděl že to není Audi, ale přemýšlel jsem zda má nebo nemá hydru a vůbec mi nedošlo že on se ho drží protože si myslí a moje žena taky, že je to Audi.No na jejich obranu obě byli stříbrný a obě měli zahrádku
Já to říkám pořád že X7 není Citroen

Jinak Itálie je země na h...
Dálnice drahý (to je snad co za naftu na km to za dálnici, takže náklady dvojnásobek ) K moři se člověk taky zdarma nedostane - všude se platí vstup minimálně 20 eur za slunečník, bez toho to nejde tam jít!

Cesta sem byla dobrá, jel jsem ve středu večer (19:30) z Prahy, takže žádné zácpy. Navigace psala že budu na místě v 6:20. Tak jsem za Brenerem sjel, že zkusím jet mimo italskou dálnici a až mě to přestane bavit zase nejedu.
Posádka spala, tak jsem nakonec dal celou štreku (asi 430 km) po té normální silnici. Přijel jsem o tři hodiny později ale ušetřil minimálně 30 eur (nevím kolik to stojí když jsem to neplatil ale odhaduji že víc. Protože tady za pár km k moři platím 3,20) A spotřeba byla za ten úsek 5,9, to by si na dálnici vzala určitě víc...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator