Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Frekvence výměny čepů / C5 III
robo
25.07.2015 20:58 - Re: Frekvence výměny čepů / C5 III
99
jruze napsal(a):
No problém X7 náprav je že se to neprojevuje v podstatě ničím než že to začne žrát gumy,plavat a odskakovat. Je to tak ,,humpolácký" že se to nedá dost dobře určit-najít než rozebrat a asi potom udělat celé aby to mělo efekt.C5I i II se to dá odhalit daleko snហa repas potom i celé stojí 10% ceny než X7. - to že většina majitelů X7 vlastně neví jak se to auto má chovat tak si myslí že je to její vlastnost a že je to tak OK.Mám 4. C5 II a udržovat(zrepasovat) všechny čtyři podvozky by mne stálo stejně jako když koupím jednu X7 s nájezdem 150-200000Km a ještě by mi zbylo na dovolenou.Nehledě že bych na dovču za X7 musel vzít vozejk abych to pobral- přiznávám že když je dobrá tak jízdní vlastnosti má dobré páč jsme rodina malejch rozměrů - no mít 2m a 120Kg +- je problém pro všechny cestující (posádka 4.-5. osob) - nevejde se mi tam ani vercajk na ryby(nebo ho musím dát napříč , nebo brát jen teleskopy)

ja chodim na dovcu letecky s ryanairom..... je to lacnejsie jak sa niekde pachtit s malou x7 v ktorej vozim iba notebook do roboty

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator