Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Antipollution system faulty - dieselové motory
Charles.R
18.07.2015 13:22 - Re: Antipollution system faulty - dieselové motory
99
Ahoj, tak se přidávám do klubu... Antipollution system faulty. Jelo to bez výkonu, sotva jsem dojel. Při dalších nastartováních to hned ukázalo hlášku znovu. Někdy to jelo v nouzáku, někdy dobře. Pak mi to i při jízdě na jedničku chcíplo. Pak zase v nouzáku bez výkonu. Jel jsem na diagnostiku a hlášky byly kolem udávaného nízkého tlaku paliva - nepamatuju si to přesně. Dle technika to chce Regulátor tlaku paliva. Nejde prý sehnat, musí ho objednat z citroenu - cca 4 tisíce. Má na to někdo z Vás odborníků jiný náhled? Jinak ten servis není Citroen, je to menší servis, ale specializuje se na francouze. A recenze jsem našel jen dobré. C5 je 3.0 V6 HDI. A ještě - před těmito problémy se občas stalo že při jízdě kolem 50 km/h když člověk plyn skoro nedrží a pak ho přidá tak to cuklo někdy míň, někdy víc. Nevím jestli to má souvislost. Každopádně chci taky vyměnit olej v automatické převodovce. Díky za názory...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator