Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Problém s ukazatelem - tachometr, otáčkoměr
63zdenda
16.07.2015 22:52 - Re: Problém s ukazatelem - tachometr, otáčkoměr
U??vate?
Mikra napsal(a):
Smršovačka je dobrá, ale musí být na co smrštit. Já měl na ručičce ten plast kolem hřídelky totálně prasklej po dýlce a skoro půlka ho chybělo. Musel jsem lepit. Použil jsem lepidlo na novodur, co se válelo v garáži už na půl ztuhlý. Takže z toho byl takovej tmel. A ten jde poměrně snadno sloupnout, kdyby bylo potřeba. A dlouho to zasychá, takže s tím jde hýbat ještě i druhý den.


To jsi měl štěstí, že lepidlo bylo starý a ztuhlý, kdyby jsi použil čerstvý lepidlo na novodur, tak lehce bys ho nesloupl, kdyby bylo potřeba, na učňáku nás učili, že lepidlo ten novodur naleptá a při zasychání spojí, hodněkrát jsem rozebíral spoj, musel jsem pilkou naříznout a buď nahřát, nebo plochým šroubovákem rozlomit, raději bych použil ten silikonový tmel než toto, to lepidlo na novodur po jednom použití a uzavření tuby po pár týdnech vždycky vyschne, je lepší ho rovnou zlikvidovat.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator