Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Klimatizace nechladí
eisy811
14.07.2015 21:25 - Re: Klimatizace nechladí
Za?iato?n?k
Luki_C5 Dik, tymto si mi mnoho pomohol. Zajtra to teda pojdem vypustit, demontovat, zalisovat a zas budem chladit. Palec hore

Som v situacii, ked financie neriesim, kedze predstava vonkajsej teploty vysoko cez 30°C vo mne zrovna neevokuje prijemne pocity. Avsak som v casovej tiesni a prave preto mi naj vychadza demontaz toho vedenia (pokial je teda skutocne delitelne), nalisovat spoj a plnicka. Dufam, ze sa mi podari odstranit niekolko problemov a auto bude sluzit k spokojnosti, keze jazdim rocne nieco cez 50 000 km, tak v nom stravim dost casu a nerad by som zazival stresujuce chvile na ceste, ak sa nieco ..... Auta mam rad a samozrejma viem sa o ne aj patricne postarat. Moje predchadzajuce auto ma momentalnie nieco bez mala 300 000 km a musim povedat, ze ani raz som s nim neostal niekde na ceste visiet. Vsetku udrzbu som riesil na Slovensku a jedna moja pracovna cesta znamena cca 5-6 000 km. Musim pochvalit mojho mechanika za tak dobru starostlivost.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator