Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Dodatečně montovaná světla pro denní svícení
DaliborN
14.07.2015 09:00 - Re: Dodatečně montovaná světla pro denní svícení
99
Zdravím,

tak se chystám si taky pořídit denní svícení. Uvažoval jsem o kulatých a dát je do toho rámečku, kde ostatní máte mlhovky (ty já nemám), ale nedaří se mi najít vhodný rámeček, do kterého bych ty LEDky strčil, tak možná pořídím pásek.
Ale mám PROBLÉM. Automatické rozsvícení světel po nastartování. Rozsvítí se mi. Našel jsemnávod, jak se to deaktivuje pomocí páčky, ovšem bez reakce. Až teď jsem si všiml, že se nerozsvěcují jen přední, ale i zadní lampy! Přitom v manuálu je psáno o denním svícení jen předními lampami (pokud se nepletu).
Tak přemýšlím, buď se v tom předchozí majitel vrtal, nebo je to zapnuto diagnostikou? Je úplně jedno, v jaké poloze mám páčku (stále na nule), prostě furt svítím.
A protože se v tom nevyznám, tak bych asi potřeboval, aby se mi na to někdo mrknul. Je tu někdo z okolí Nového Jičína, Ostrava, FM,kdo by byl ochoten za úplatek zjistit, jak na to? Případně i namontovat denní svícení? Nechci se moc hrabat v tom, čemu nerozumím

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator