Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Jaké auto v budoucnu místo C5 ?
Světlonoš
13.07.2015 17:16 - Re: Jaké auto v budoucnu místo C5 ?
Za?iato?n?k
Ano, Brzda má pravdu. Na druhou stranu proč si občas i trochu nepokecat o ničem. Ale k věci, C5 III se mi moc nelíbí, tudy pokračovat nebudu. Taky mám dojem, že momentální směřování Citroenu se rozchází s tím co bych chtěl, takže má automobilová budoucnost bude asi německá. Neplní mě to nadšením, prostě to tak dopadne. Co tedy za ty tři nebo čtyři roky až nastane čas změny? Samozřejmě to bude zase ojetina s limitem 150 tis. (pořízení + zákl. servis + rezerva) Za prvé, to určitě bude benzín. Nejlépe ještě obyčejná atmosféra s nepřímým vstřikem. Obsah podle typu od 1.6 do 2.0. Raději 2.0 ale ne u všech značek bude dostupný. Za druhé, to bude kombík, nebo menší MPV. Možnosti? Hm, 1. Octavia II 1.6 Mpi, 2. Opel Zafira 1.8i, 3. Ford Mondeo 2.0i, 4. Kia Ceed 1.6i . Kromě Opela jsem se všemi v dané motorizaci jezdil. To Mondeo je z toho nudného čtyřlístku asi nejlepší, ale provozně nejdražší. Zbytek uspokojí, ale nenadchne.
Žádným nadšením mě tenhle výhled neplní, ale co už. Má cesta s Citroeny, po BX, 2 x Xantia, XM a C5, bude za několik let asi u konce. Ale zatím to ještě houpe.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator