Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Jaké auto v budoucnu místo C5 ?
Hanz 397
12.07.2015 16:18 - Re: Jaké auto v budoucnu místo C5 ?
U??vate?
Delict napsal(a):
Ked nemcom došla za druhej svetovej ropa..jazdili na všetko možné, od drevoplynu až po syntetický benzín.
Problem vodíku je že zhruba na výrobu 1L vodíku sa spotrebuje energia ekvivalentná 3 litrom benzínu

Možným riešením je využíva slnečnú energiu. Napriek tomu si myslím že práve elektromotor je cesta..lebo od spalovacieho mi pride vhodnejsi do aut..a mam s nim skusenosti..tak mozem zrovnavat.


Výroba vodíku není až takový problém,jako jeho skladování,ale jak jsem psal-věřím,že až přijde ta správná doba,tak budeme jezdit třeba i na vodu . Ale bohužel se toho nikdo z nás asi nedožije,nebo bude mít starosti spíš s tím,aby udržel moč,než s tím,co natankuje
Na elektroautech se mi líbí jedna věc-dynamika...Takova I1 je na rozjezdu rychlejší,než M3, o I8 ani nemluvím-tam je to až neskutečný,kam se ti protlačí při sešlápnutí plynu žaludek .
Ale bát se,že ode mě z domova nedojedu do Prahy,nebo že budu muset mrznout,abych dojel,nebo v Praze chytnu kolonu a v ní mi dojde šáva,a nebo,že tam nebudu tak dlouho,aby se mi plně nabila aku,abych dojel domu... Adrenalin občas neuškodí,ale nic se nemá přehánět
Samozřejmě,i tyhle technologie jdou neskutečně dopředu(E72 ujela čistě na elektriku cca 2km,I8 už tuším kolem 40km při srovnatelný ceně baterky a jen o trošku větší velikosti),ale i tak v tom nevidím budoucnost nijak růžově. Navíc u Lithiových baterií je problém s logistikou-nesmí do letadla a za další: asi před rokem a kousek jsem měnil aku na E72 a nevěřil jsem,jakej problém byl se tý starý zbavit a kolik to zabralo času a papírování-takže i s tímhle si evidentně nikdo neví pořádně rady A právě pokud jde o likvidaci,tak mám takovej pocit,že to dopadne stejně,jako s likvidací úžasně ekologického FAP

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator