Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Ruční brzda
63zdenda
05.07.2015 00:50 - Re: Ruční brzda
U??vate?
Tak včera proběhla výměna na obou stranách, zabralo mi to necelou hoďku z kanálu, tunel mezi sedačky po demontáži zadní části a povolení desítek matek stačilo na odcvaknutí lanek pouze přizvednout, výfuk jsem nesundaval, pouze povolit tepelný štít nad ním, svěsit a pootočit, pak mne dostali na každé straně po jedné objímce, ve kterých jsou zacvaklé trubky, nikde se tady o ní nepíše, tak jsem o nich nevěděl, je to trochu ježek v kleci dávat nové, ale zase taková hrůza to nebyla, tepelný štít zůstal jako nový, nebylo potřeba tam moc cpát ruce, stačila jedna na nasměrování k průchodu a druhou zatlačit za ohyb, zacvaknout do objímky a přišroubovat držák, po zapojení lanka na houpačku u třmenu seřídit chod páky ruční brzdy tak, aby nebyla vůle, projet a hotovo. Samozřejmě jsem v tomto vlákně vše nastudoval dopředu, ale žádné překvápko nebo zádrhel se nekonal, no vlastně ještě budu muset dodat smršovačky, ale bojím se, abych něco nepoškodil horkovzduškou, dnes jsme zkoušeli a musí tam bít 300 stupňů, tak ještě nevím, jestli to zadělám s ní, nebo zvolím jiný způsob.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator