Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Klimatizace nechladí
jruze
04.07.2015 08:22 - Re: Klimatizace nechladí
U??vate?
roman998 napsal(a):
ani u jednoho se z venku kompresor nepřestane točit,jen u 2.0 se přestane točit sahara,čidla jsem měnil třikrát,kompresor je je si myslím totožný s c5 se spojkou. Klimatizace přes lexii neháže žádnou chybu a vážně v te lexii ten tlak nikde nevidím mám snad 7.02 ale to by mělo na tady ty ročníky stačit. Je to divné,že oba dva mají skoro totožnou závadu,nechám tu klímu ještě přeplnit jednou , obě auta se plnila jedním strojem ...


Už jsem ti jednou napsal že v motorové jednotce u paliva - v klidu by tam mělo být od 5. do 8.barů po nastartování a spuštění klimy to může jít až +- k 18. - pokud to půjde přes tak buď nechodí ventilátor(ten se musí po sepnutí klimy točit na nízkou rychlost)nebo moc chladiva,někde ucpané atd.. Jinak na kompresoru silnější trubka studená,slabší horká.(vzduchem bych to neprofukoval !!! přidělᚠsi starosti a problémy)bude tě to potom stát víc peněz.Tohle ale po PC nevyřešíš to musíš tam kde to plní a opravují !! nemá náhodou C8 dva výměníky? - tam by mohl být problém jinde.Jinak několikrát (sice ne na C5) jsme toto řešili a skončilo to jiným kompresorem - po výměně kompresoru OK (nemělo to logiku ale ....)

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator