Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Koupě Citroenu C5
Johny_one
02.07.2015 11:44 - Re: Koupě Citroenu C5
99
Zdravím, v bližší době bych chtěl koupit Citroen C5 (I., II. gen), konkrétně v benzínu 2.0 či 3.0 automat. Problém je, že jsem v tom autě kdysi seděl (taxi), ale nikdy neřídil. Když jsem chtěl auto vyzkoušet v bazaru, tak na požádání o delší jízdu (automat, tak abych ho prověřil po zahřátí) mi bylo nebylo vyhověno (3x bazary), prý kvůli omezené pojistce nebo jiným nesmyslným výmluvám.

Proto se obracím na Vás, stávající majitele, zda by někdo byl ochotný se sejít (nejlépe Praha či Ústecký kraj), provést mě, pokecat o závadách jaké zažil, případně na co si dát pozor při koupi. Nemusí to být přesně tato motorizace, klidně nafta, ale kdyby to bylo v automatu, tak by to bylo asi nej. Samozřejmě benzín/nafta by byla na mě. Rád bych zjistil, jaký je ve skutečnosti proslavený komfort hydrauliky na "českých" cestách. Momentálně mám Superba (I.gen) nafta/automat, ale změnil jsem práci a nenajezdím toho tolik, takže z nabídky na trhu jsem vybral C5, o které jsem stejně už kdysi přemýšlel. Auto bude nejčastěji stát v Praze, občas nákup, víkend někam dál, takže typické pražské používání. No a protože auto nebude tolik jezdit, sháním co nejpohodlnější svezení za dobrou cenu a tam podle mě C5 zásluhou podvozku a odhlučnění vede. Navíc mám špatný příjezd a parkování k bydlení, takže vyšší podvozek nutnost.

Předem díky všem za odpověď a snad se k Vám brzy připojím.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator