Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Poděkování
TomasT
29.06.2015 08:47 - Re: Poděkování
99
Chtěl bych poděkovat Jardovi Růžičkovi, který mě včera večer po telefonu nasměroval na příčinu závady.

Vraceli jsme se s rodinou z Legolandu a u Norimberku, 300 km od Prahy, z ničeho nic po osmé hodině večer uprostřed jízdy zdechlo auto, jen jsem dokázal doplachtit do odstavného pruhu dálnice.
Už to vypadalo na čekání 3-4 hodiny na odtah do Prahy za 10 litrů, ale když to Jarda po konzultaci omezil na dvě možné příčiny (senzor tlaku paliva a kliky) a já mu řekl že řemen je skočený o dvě drážky a okraj je nějaký odrbaný, tak jsme byli doma - mě samotnému nějak nedošla souvislost toho poškozeného řemene a čidla na klice, potřeboval jsem právě to nakopnutí po telefonu.
Jak se ukázalo, čidlo samotné bylo OK, jen mělo těmi otřepy řemene odrbaný konektor a přetržený jeden přívodní drát - takže po nouzovém propojení drátů a výměně řemene za rezervní (při baterce a s předním kolem u mraveniště tedy nic moc) jsme po desáté hodině večer mohli po vlastní ose vyrazit dál domů.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator