Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Auto ztrácí výkon / C5 I 2.0 HDi
macikm
17.06.2015 21:08 - Re: Auto ztrácí výkon / C5 I 2.0 HDi
99
tak princip je mi jasný, první verze opravy proběhla a auto zase krásně jezdí a turbo spíná, ale budu muset upgradeovat
bo jsem koupil v akvaristice jediný Y co tam měli, a to se jaksi trochu roztejká
v AUTO KELLY jsem koupil metr palivový hadice (stačilo by v pohodě 15 cm, ale kratší prý neprodávají) s vnitřním průměrem 4 mm - a to pasuje na originál hadičky jak prd*l na hrnec
jenom mi tam tvrdili, že žádnou rozdvojku na ostřikovače nemaj, tak jsem jim dneska prolezl web a zítra tam jdu znovu s konkrétním objednacím číslem


takže tímto pánové jumep, jruze, zhrado, TomasT, 63zdenda a PATaMAT velikánské díky za trpělivost, nápady, inspiraci a odkazy kde co koupit

a ještě bych měl jít dát pár facek servisákovi, co mi měnil olej a křupnul mi to původní Y
nebo je to zase "výrobní" vada a časem se to rozlomí i bez "servisního zásahu" ?

Fotky pro rekapitulaci v příloze (na výsledek moc nekoukejte, to Y už je trochu rozehřátý, kupuju nový )

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator