Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Setrvačník
maty
09.06.2015 19:50 - Re: Setrvačník
99
Tak já jsem po výměně. Spojka nejprve prokluzovala na 5, po 3000 km už se ozývalo takové podezřelé křupání a následné poskakovaní při rozjezdu... Nakoupil jsem vše potřebné, jen jsem si ověřil, co jsem si myslel. Gufera dodává Citroenum Corteco a stejný dodavatel, jen poněkud rozdílné ceny cca o 40%, což je trochu moc... Dal se celý nový set Luk. Stará lamela měla na jedné straně utržené celé obložení a ložisko již také nebylo v zrovna nejlepší kondici.

Děkuji JUMEP a JRUZE za poskytnuté informace.
Nejhorší je gufero na klice s komínkem, kde bylo již vidět lehké propouštění oleje. Překvapilo mne, že již k sadám nedávají sáček s vaselínou. Měl jsem ale ještě zásobu.

Jen nechápu, stejně spojka slabě klouzne na 5 (podtočený motor a plný plyn), což nějak nechápu. Záběr je pěkný na spodu pedálu. Trochu mě žere, že jsem na tu novou lamelu nedal dát jiné obložení, ale snad si to sedne...

Náklady: 8.300,- Celý spojkový set Luk spojková sada LUK LK 600005000 Citroën C5 (DC_) 03/01-08/04 2.2 HDi Diesel 98kW 2179ccm 03/01 - 08/04, 1394,- všechna gufera, 414,- čidlo na klice (celé se točilo dokola) 408,- převodový olej a 560,- a 396,- dva 2L LHM - správně LDS, (nedával jsem použitou zpět).

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator