Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: C5 a dovolená
js42
09.06.2015 19:37 - Re: C5 a dovolená
U??vate?
Pro johnny.m

Bydlím prakticky u vstupu do Teplických skal, pokud by jsi potřeboval nějaké informace s důvěrou se můžeš na mne obrátit .

K tématu dovolené s C5 - mám už jen vzpomínky, ale krásné. Naše nejdelší cesta vedla do Řecka na poloostrov Chalkidiki, městečko Sarti. C5 jsem měl dva měsíce a byla to velká neznámá. Vše však proběhlo nakonec OK až na drobnou potíž na srbské dálnici. Při maximální povolené rychlosti jen tak mimochodem zhasly všechny kontrolky, přestal fungovat tachometr a otáčkoměr. Asi po 3 vteřinách se opět vše rozsvítilo. S tím však i hláška na palubním počítači, že motor nemá olej. Následovalo vyšlápnutí spojky a pohled do zpětného zrcátka zda je za mnou flek od oleje. Motor však běžel a jeli jsme. Po hlášce do vysílačky kolegům, jela se mnou ještě jedna Xantia a Laguna, jsme zastavili na benzince. Po půlhodině na kávu, dotankování paliva a koupě litru oleje, jsme dolili olej po vrchní rysku měrky. Nastartoval jsem, hláška zmizela a až do konce užívání naší C5 se více neobjevila . Konec příběhu.

Všem cestovatelům přeji šastnou cestu na dovolenou i šastný návrat domů.
Honza

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator