Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Honda Goldwing 1500 vs BMW K1200 LT
MaPiv
08.06.2015 15:54 - Re: Honda Goldwing 1500 vs BMW K1200 LT
99
Tak jsem měl to štěstí a o víkendu jsem si vyzkoušel oba nádherné stroje. Což jsem ovšem neměl dělat, protože teď bych nejraději oba
Jinak k věci - Goldwing je o par let starsi, coz je samozrejme videt, na druhou stranu jizda je abnormalne pohodlna, jeste prijemnejsi nez v C5 s hydra Motor má krásný zvuk, spotřeba je odpovídající. Na druhou stranu, vaha motocyklu uz je opravdu extremni, navic, spolujezdec ma sice krasne kreslo, ale nohy si otlaci o predni sedacku.
BMW - surovější motor, nižší spotřeba, podvozek mnohem tvrdší než u Golda, za to poloha pro ridice i spolujezdce je komfortnejsi a myslim, ze pro delsi cestovani i prijemnejsi. Trosicku me zklamala operka ridice (orig.BMW), kterou se mi nepovedlo nastavit do optimalni polohy..
ASi pujdu nakonec do toho BMW, je to preci jen novejsi a modernejsi stroj, ktery ma svew kvality. i Kdyz charisma Golda se nedorovna..

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator