Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Co nového chystá Citroen
robo
08.06.2015 08:47 - Re: Co nového chystá Citroen
99
chlapi, zabudnite na teslu, stoji 70tisic euro, za to mam 4 C5ky....
no zhodou okolnosti som dnes videl x7, este s hranatym znakom ale LED svetlami a cim ma zaujala? vychadzala z mesta okolo 50tky, sedela na zemi jak ferrari a skakala jak krava, na priecnych nerovnostiach. tak skakat auto som este nevidel. majitel asi mal na haku, ze mu nefunguje hydra. takyto majitelia si utru celo, ze konecne bez hydry
keby vypustili hydru a niecim to vykompenzovali, ako nedavno tie clanky o tom elektro pruzeni tak by to mozno bola nejaka tradicia. v dnesnom svete je hydra asi fakt vystrelok ktory predbehol dobu
moja c5 ma dnes 2 roky a 36tisic km. ju trocha setrim ked zaruka 5rokov a 100tkm. chcem by som ju mat este dllho, kedze to bude hydro mohykan.....
k prispevku od c5vyskov iba doplnim ze preco ti motaci nespravili tie natacacie xenony inteligentne ako opel? iba firmware treba . vsetko, vsetko tam je - motorky ovladania hore/dole vlavo vpravo. mam na mysli reguliacia dialky dosvitu, sirky luca atd. od trebars rychlosti auta a na dovazok si hydra snima aj kvalitu vozovky.
na automaticke dialkove prepinanie sveteil by ich to stalo asi extra sensor. treba ale uznat ze vyvoj x7 skoncil, otazka co vyplodia tento rok hadam.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator