Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Co nového chystá Citroen
Delict
07.06.2015 23:52 - Re: Co nového chystá Citroen
99
Citroen a marketing mi nikdy nešli dokopy.. modely ktore mali uspech..napr BX...mensi uspech dosahovala dizajnovo nie tak extremna xantia..a potom dizajnovo takmer nevyrazna c5..kazdym modelom sli dole. Nevidel som nikdy poriadnu reklamu na citroen tusim od cias BX,XM.

Mozu si za to sami. Svojim pristupom k starym zakaznikom, neodbornostou servisnej siete, cenova politika s ND.. predavaju diely za nenormalne ceny..keby clovek skladal doma auto z dielov z citroenu, tak ho vyjde na 100 nasobok.

Vela ludi sa na citroen vykaslalo vdaka servisnej sieti.. proste obchadzali zaruky..nechavali platit zakaznikov ktory uz tak vysolili balik za nove auto od nich.. no comennt. Dat opravit auto do citroenu..je niekedy velky risk. o com som sa 2x presvedcil s C5 a raz aj v zahraničí.

Pre mna citroeny skoncia s hydraulikou..no nevidim to ako negativum..posledny citron v mojom style uz mam doma..ja sa tesim v buducnosti na Teslu a ine znacky ktore realne inovuju a niekam smeruju..pritom vsak nestracaju svoje povodne idei ako citroen, ktory kazdych 5 rokov robi obrat o 180 stupnov..a chrbtom k staremu zakaznikovi.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator