Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Citroen C6 vseobecne
jruze
05.06.2015 22:06 - Re: Citroen C6 vseobecne
U??vate?
vilous napsal(a):
Neznám přesně slovenské daně, ale z toho, co se tu píše, jsem pochopil, že je to podle výkonu nebo obsahu.
Tak asi Delict čeká od Fica vyznamenání za podporu slovenské ekonomiky


No když to auto vyrobili tak to bylo vládní auto a ti kteří do něj lezli se chtěli ukázat že mají prachy na to co vláda(bohaté firmy na reprezentaci atd..) - dnes už většina ví že to auto s nájezdem nad 100000Km je problém a rovnající se šrotu - už to není to co by to mělo být,všechno drahé,jen v originále a za cenu která se rovná klidně i ceně jiného vozu(přední okno do max.výbavy stojí 60000,- atd...) no snoba dělat nepotřebuji a vyhazovat zbytečně prachy z kapsy také ne můj nejlepší kámoš má vybavení za několik mega + asi tolik na učtech a jezdí ve sterém peugeotu a vadí to ? - nepotřebuje se předvádět a chlubit na co má.Neměl bych problém si tu 3.0HDI C6 koupit pro mne i za méně než dvě kila (asi) ale jediné co bylo na váhání 3.0 a úplně plná výbava - nestojí mi to za možné problémy a starosti , na pojišovně by se dalo dost vydělat protože je to dost mladé , ale nějak na takové intriky nemám.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator