Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Spotřeba - všeobecně
jruze
31.05.2015 11:13 - Re: Spotřeba - všeobecně
U??vate?
Koupil jsem si biturba né proto že by málo žrali , ale proto že vyhovují mému stylu jízdy(1.6 by pro mne byla záležitost 1/2 až rok , RHR je dostačující , biturbo vyhovující) - jinak trochu mimo s novími vstřiky klesla spotřeba o dva litry(takže jsem o půl litru víc s AP od manuálu - to považuji za OK),zhasínání odstraněno(jsem trochu hlupák že až po skoro dvou měsících - ale hledal jsem závadu a né něco ,,navíc"(důmyslně schované zařízení od předchozího mechanika,který asi chtěl z majitele touto cestou dostat tohle auto - díky tomu to nehlásilo chybu a zhasínalo po určitých nepravidelných Km)- no to je skoro na trestňák ale .... no teď musím řešit jinou záležitost- musím dokázat šikulovi z dost malého okruhu známích který si přemístil mou domácí hotovost 120000,- do své(jen co vytáhnu data ze zkolabovaného HDD na kterém je záznam z vebky) - to sice spadá spíš do témat ,,kdo kde potkal hajzla" no když se daří tak se daří.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator