Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: C3 peripetie
artsvec
23.05.2015 19:47 - Re: C3 peripetie
Za?iato?n?k
Ahojte, dojmy z nové C3 jsou zatím pozitivní. Na kategorii vozu je vnitřní prostornost troufám si napsat super(na místě spolujezdce mám zejména v oblasti nohou a kolen mnohem více místa než v kámošově BMW5). V porovnání se Saxem je větší, především hlubší i kufr. Auto mě překvapilo svojí pohodlností i tím, jak je tiché. Hanz má pravdu, motor nezapře, že je tříválec, ale mojí ženě se to prý líbí. Přesto, že je motor ještě nezaběhnutý(máme najeto 1050km), tak je auto překvapivě živé, nebo přesněji živější než by se od takového motůrku čekalo. Spotřeba po prvním tankování dle počítače 5.6L/100, dle výpočtu od plné do plné 5.5L/100. Nádrž byla vyježděna převážně po městě a skoro pořád s klimatizací, tedy i tady spokojenost. Posez v autě je trošku vyšší což mě vyhovuje – dobře se sedí a především je to dobré při vysedání. Výbavu máme Exclusive, tedy lepší a líbivé potahy sedadel, digitální automatická klimatizace, vyhřívaná sklápěcí zrcátka, zatmavení zadních oken a další co si už nepamatuji. Co je ovšem super je velké čelní sklo Zenit, dík kterému je krásně vidět na semafory i nebe. Zatím tedy s autem spokojenost, tak snad to tak bude pořád. Akorát ta čeština v palubním počítači stále chybí. Dnes jsme zkusmo polepili jeden práh karbonovou folií, vypadá to dobře - až vyfotím dám sem foto.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator