Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: C3 peripetie
jruze
23.05.2015 00:36 - Re: C3 peripetie
U??vate?
Hanz 397 napsal(a):
Dovolím si ti odpovědět před tím,než se k tomu dostane Vašek:
Novou C3 máme v rodině už bezmála dva roky a zatím jen spokojenost-Má najeto už celých 9500km a za tu dobu bez jedinýho problému. Máme v ní 1,2VTi... Jediný,co se dá tomuhle motoru vytknout je strašný zvuk(přeci jen je to tříválec) a hrozně malá setrvačnost,která se projevuje jednak tím,že na rozjezd potřebuje něco kolem 2000 otáček,jinak chcípne,nebo začne odmlouvat a jednak tím,že prostě vůbec nebrzdí...
Ale tyhle drobnosti jsou vyváženy na 1,2 atmosféru neskutečnou dynamikou a spotřebou,kterou ani já se svým jízdním stylem nedokážu např na trase Kamenice -Praha dostat nad 6l/100km...
Ve starý C3-2008 jsme měli 1,1 (starej TU motor) a tam jsem měl naučeno,že pokud se blíží kopec,musím vypnout klimu a pak včas začít podřazovat . Tady ne-klima běží pořád,zařazená pětka(šestku to nemá,na co taky?),na tacho 150,na otáčkoměru 4500 a na dálnici i do kopce v levým .
Další věc,která mě mile překvapila ,byl na malýho Citroena dost slušnej podvozek... Tichej,relativně jistej,čitelnej i při razantnější jízdě,ale (opět na Citroena),docela dost skákavej...
A interier? Super. Trošku strohej-nemáme nijak zvláštní výbavu,ale pohodlnej,na třídu prostornej,docela kvalitní materiály a hlavně i přes tu strohost nepůsobí německy... Např palubka ve mě evokuje tu v X7. A rozhodně to není náhoda.
Takže:i když mám rád velká auta,tak nová C3 je fakt dobrá


A ještě to má výhodu že jí můžeš brát na cesty sebou v kufru C5

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator