Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: katalyzator C5 I 3.0 V6
Devilian
22.05.2015 09:26 - Re: katalyzator C5 I 3.0 V6
99
Mam sice 2.0i, ale ja mam taktiez problem s katalyzatorom. Tak som to zacal riesit. Na original ale peniaze zatial urcite nedam, najme ked moj motor zerie dalej 1 liter oleja na 2000 km, ale antipolution faulty ma aj tak hneva. A tak som nasiel toto: .link.
Kupil som si to aj na zaklade toho, ze napr. subaru to davalo do aut aj v autorizovanom servise (mam tam kamarata), pretoze auta, co na zapade funguju bez problemov, zrazu u nas hadzali chybu podobnu antipolution faulty. A to kvoli tomu bordelu, co lejeme do nadrze. Preto subaru po mnohych problemoch s reklamaciami zacalo montovat tuto zaslepku. Funguje to velmi jednoducho, vlozi sa to medzi vyfuk a druhu lambdu, ktora od tohto momentu je mimo vyfuk a tak stale meria cisty vzduch, a to je velky rozdiel oproti vstupu, takze antipolutionfaulty by mal zhasnut.
Zial, ked som to chcel namontovat, tak pri pokuse druhu lambdu odkrutit som vytrhol lambdu aj s odhrdzavenym zavitom. A tak to v servise len odspodu zavarili, lebo ak by to chceli zavarit cele, museli by prerezat vyfuk. Takze zhora je diera-ide tam vzduch-antipolution faulty zmizlo
Ozaj, ak je to tam podobne ako na 2.0i, tak tam nie je miesto na takuto rovnu rurku, lebo ked ju nasrobujete, nevojde tam do toho priestoru lambda. Preto radsej hladajte podobny diel ale s kolenom na 90 stupnov, ten by mal vojst bez problemov. A pred demontazou si pozrite, ci ten zavit este drzi na vyfuku Na mojom bol evidentne navareny dodatocne a nie velmi dobre.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator