Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Ztráta výkonu / C5 III 1.6 16V THP
jruze
19.05.2015 22:11 - Re: Ztráta výkonu / C5 III 1.6 16V THP
U??vate?
Hanz 397 napsal(a):
Ač nerad,musím se BMW zastat-tohle je fakt společnej vývoj a hlavní slovo tam mělo PSA-je to poznat z toho,jak je motor postavenej. Je totiž obráceně,než jakýkoliv jiný řadový motor BMW. Jen si asi od každý automobilky vzal to nejhorší...
Rozvody se BMW moc poslední dobou nedaří. V podstatě na každým motoru se serou-teď zrovna je řeším na N62 Asi je čas přejít na řemen
Ještě bych se podíval,jakou má ten VANOS (nastavovač proměnnýho časování) vůli. Měl jsem tu E87,kde měl vůli nějakých 50! stupňů a krom toho,že ty rozvody se nedaly nastavit,tak natáhl řetěz tak,že brousil o nastavovací elmag ventil,kterej byl u toho motoru mezi vačicema a pod nima...


No nevím - je to divné zařízení,ale nedělá se na něm špatně(sice jsem byl raději skoro jen divák) ale vzhedem k odporu benzinu to nejede špatně - asi by s ním mé biturbo mělo problém . Nicméně ani toto mne nějak nenadchlo a opět jsem dospěl k názoru že C5 II je lepší jak po jízdních vlastnostech tak i pohodlí a rozměrech(nikdy bych si stímto autem nedovolil co s mím biturbem)

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator