Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Hokej - aréna
HELLMUT
16.05.2015 00:16 - Re: Hokej - aréna
U??vate?
Já vím že 15:15 jenže ještě potřebuji čas na přesun k TV...
Jinak nejsem blb, naši mají přeci ten javor na dresu

V Nganu taky nikdo moc nevěřil a vyšlo to...
Třeba se to zase povede
Když ne,tak se svět nezboří

Hokej muj nejoblíbenější sport ale spíš mě baví naše liga.
Teď už pár let nechodím, ale od roku 1987 do 2003 jsem měl permici na Spartu a v sezoně 1993/94 jsem z celého extraligového ročníku vynechal jen 12 zápasů. (Na Spartě vše, těch 12 bylo mimo Prahu ) V Čechách jsem byl na všech stadionech a ze Slovenska mi chyběla jen Bratislava a Košice. V Popraďě jsme se báli promluvit aby jsme nedostali po tlamě.(stejně jako v Ostravě a Brně) Trenčín byl super, tam nás místní štamgasti pěkně namazali. I když o pár let dříve, v 89 když jsme tam vyhráli oba zápasy finále, tak moc fajn na nás nebyli...
Byl jsem se Spartou i na turnajích v Maďarsku, Finsku a Švýcarsku. Takže hokeje jsem si užil celkem dost.

Když Sparta koupila Řezníčka z Plzně, tak jsem to nezkousnul a přestal tam chodit.Teď už zajdu jen občas na Play Of.

Na MS v roce 1992 jsem byl na všech zápasech, to byla pohodička. Lístky v pohodě dostupné a za pár kaček. To jsem chodil i na ty Němce

Nevím jestli je to tím, že v O2 aréně hrála Slavie ale nemám to tam rád. Člověk aby si tam pomalu bral přezůvky,šacujou tam jak na letišti,ven na cigáro nepustí.
Na kostce místo opakování šanci pouští jak se diváci líbají.Prostě mě to tam vždy štvalo. Proto jsem ani neměl chu shánět lístky na MS.

Jo a jestli to čtěte i někdo, kdo fandí Slavii, tak musím dodat že dřív mi Slavie nikdy nevadila.Dokonce jsem na ni chodil do Edenu na II.ligu.Měl jsem i radst že postoupili. Ale pak tam ten pán, co teď trénuje reprezentaci začal šířit tu nenávist ke Spartě a začali to cpát i do dětí. Jak se do lesa volá, tak se ozívá...
Takže letos jsem měl velkou radost že jste sestoupili a doufám že tam dole pár let vydrží

Sakra to jsem se rozjel, nesmím to s tím rumem tak přehánět

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator