Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Koupě Citroenu C5 - jakou motorizaci?
crussader
13.05.2015 22:41 - Re: Koupě Citroenu C5 - jakou motorizaci?
Za?iato?n?k
Dakujem za reakcie

@jumep sorry mal som si lepsie vsimat s tymi rocnikmi a motormi... ale uz ziskavam prehlad a dakujem za info ku RHH a 4HT

@tomasg - som ostal vyplaseny, no typek co predava auto z mojho linku je registrovany na autobazat.eu od 2004, kolegov znamy u neho kupil auto a vraj bez problemov a aj voz je v pohode, tak neviem, ale ako som pisal skor ako za dva mesiace to neviem riesit a predpokladam ze dovtedy mi tento biely krasavec utece :/

inak da sa neako chranit proti takemuto podvodu? da sa niekde overit zaplatenie DPH? Pripadne uiest do kupnej zmluvy neaku klauzulu na ktoru by sa pripadne dalo odvolat?


Chcel som sa este spytat, casto sa tu uvadza ist obzriet s niekym kto ma s C5 skusenosti a najlepsie aj s lexiou, nasiel by sa tu niekto kto by bol ochotny to so mnou absolvovat? odmena by sa samozrejme dohodla ked to bude aktualne, len ma zaujima ci je niekto v okoli. Ja som z Galanty. Ak viete niekoho odporucit budem vdacny.

Dakujem.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator