Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Ztráta výkonu / C5 III 1.6 16V THP
Hanz 397
13.05.2015 21:24 - Re: Ztráta výkonu / C5 III 1.6 16V THP
U??vate?
ivas napsal(a):
Ahoj všichni,vracím se ke stále nevyřešenému problému s občasným padáním do nouzáku u mýho draka.
Prodělal jsem několik diagnostik s tím,že motor a vše ostatní je absolutně v pořádku. No super,ale problém mám pořád. Při mnoha diskuzích co s tím mě napadlo,že řídící jednotka prostě vyhodnocuje palivo a emise a pokud něco není v richtiku,tak to hodí do nouzovýho režimu. A protože to je dovoz z Francie a tam mají možná kvalitativně trošku jiný benzín než my tady,napadlo mě, že pokud by se nastavily v řídící jednotce trošku jiný hodnoty,mohlo by to dát pokoj.
Naklusal jsem do Citroenu v Brně a tam mi servisák řekl,že jsem na správný cestě,že v Česku jedem všichni na ruskou ropu či benzín. Že pokud si nechám přečipovat jednotku tak jak je to dělaný na autech do Ruska,budu mít pokoj. Ale že oni ten software nemají. Možná dokonce mají pro auta v zemích na západ od naší hranice jiný nastavení říd. jednotky,než pro auta prodávaný uz nás,nemluvě o tom Rusku.
Dotaz tedy zní,zda nevíte o někom,kdo by mi to přečipování na jiný hodnoty (ruský) udělal
Dík za eventuální pomoc.
Ivas

To slyším prvně
Kolik mᚠnajeto km?

Teď jsem si pročetl celé vlákno a podle toho,co popisuješ mi to přijde,že by to mohla dělat vysokotlaká pumpa,nebo wastegate ventil,ale je to jen tip-bez diagnostiky se to samozřejmě nedá.Ale s diag by neměl být až zas takový problém na to přijít,i když to zrovna funguje...
Když jedeš pod zátěží (plný plyn do kopce),nepocukává motor ve středních až vyšších otáčkách?

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator