Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Nefunkční klimatizace / C5 I
Stirius
12.05.2015 09:40 - Re: Nefunkční klimatizace / C5 I
99
Ahojte.

Trochu divně se mi klima chová. Ona většinou dost blbě klimovala na spolujezdce, kdy tam byla furt velká zima, ale plus 2-3 stupně navíc tam většinou pomohly.

Ovšem včera jsem sedl do auta po práci, měl tam 22 vlevo, 24 vpravo, a mám 22 všude. A začalo to ledovat jak sviň. Abych udržel rozumnou teplotu, tak jsem musel dát 26 vlevo, 27 vpravo. Jakmile jsem hodil 28, tak to začalo topit, jak kdyby 28 fakt bral správně. Čím to, co to?

Večer jsem sedl znova a už to vcelku fungovalo jakž takž zase. Ale obecně je ta klima tak trochu boj někdy a mám pocit, že někdy trucuje a dělá si, co chce

PS: Nedávno mi týpek měnil rádio za jiný typ, což by snad problém být neměl, ale občas mi nefunguje na volantu přepínání. Taky mi nešel použít klíček dálkáč, tak jsem to odemkl obyč, otevřel kufr a houkání. Klíč do zámku a ok. Ale pak se mi rádio neustále tišilo a hotovo. Takže odpojit baterku a vše snad ok. Ale trochu podezírám i nějaké kontakty zadrbané, jak si tam hrál...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator